^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?


Dzhokhar Tsarnaev utrpel strelné poranenie krku a následne bol zatknutý, je celkom výhodné, že teraz nemôže rozprávať, však?

Jeho brat, Tamerlan Tsarnaev, bol zatknutý po tom, čo bolo nariadené odobrať mu všetko šatstvo a bol nažive nezranený v čase, keď bol vzatý do väzby. Teraz je mŕtvy a znetvorený.
Tu je video z jeho zatýkania a odvádzania do väzby.

Takže sa pýtam, ako zomrel tento človek, počas toho ako bol vo väzbe, ako sa mohlo stať, že zomrel tak dokaličený a jeho telo znetvorené?
Ešte raz pre tých, ktorí by nepochopili, ako je možné, že sa mu to stalo počas väzby?


Varovanie pre slabšie povahy: Zábery ukazujú krutú realitu a obsah nevhodný pre deti.http://2.bp.blogspot.com/-UzC-vUHrvKk/UXV1WXEdhiI/AAAAAAAAAzk/IYT_YndLPYs/s1600/BomberDeathPhotoTamerlan+Tsarnaev.jpgŽiadne Mirandine práva, Mirandine práva pre nikoho z bratov neplatia, nemajú právo ani na advokáta, nemajú žiadne právo ani sa snažiť dokázať, že sú nevinní.
Toto je pokrytectvo nášho justičného systému a stále viac a viac do očí bije zakrývanie faktov pred verejnosťou. Naša vláda používa obetných baránkov
ako Oswald /údajný vrah Kenedyho/ a potom čo sú znenazdajky mŕtvi, je vyšetrovanie uzavreté a vláda sa môže vyvliecť z ďalšieho zločinu proti vlastným občanom.

video: Chirurg bol umlčaný alebo len ďalší krízový herec?Zdroj: http://www.globalresearch.ca/boston-suspect-tamerlan-tsarnaev-alive-and-uninjured-when-taken-into-custody-now-he-is-dead/5333118

 

Poznámka respublica: tento článok uvádzame vzhľadom na mediálne jednostranné, vrcholne zaujaté a príspevky porušujúce prezumpciu neviny a nechutné divadlo z Putinovej strany, ktorý ponúka v tejto fraške pomocné ruky a vyzýva na spojenie v rámci tohto "boja". Tento boj je totižto nie bojom proti terorizmu, ale bojom proti ľudským právam a slobodám.

pripomíname návštevíkom aj tento súvisiaci článok a niektoré výroky "významných budovateľov" svetových despotických impérií ako bol trebárs Stalin či Hitler.

 

Adolf Hitler tvrdil :

,,Terorizmus je najlepšia politická zbraň, pretože nič nevedie ľudí lepšie, ako strach z náhlej smrti."

Herman Goering:

,, Samozrejme, ľudia nechcú vojnu. Ale koniec koncov sú to vodcovia krajín, ktorí určujú politiku a je skutočne jednoduchou záležitosťou spojiť ľudí, či je to v demokracii, fašistickej diktatúre, parlamente alebo komunistickej diktatúre. Či je prítomné hlasovanie alebo nieje prítomné, ľuďom neustále musia byť ponúknutí vodcovia. Je to ľahké. Všetko čo potrebujete urobiť je povedať im, že sú napadnutí, odsúdiť pacifistov za nedostatok vlastenectva a vystavovanie krajiny nebezpečenstvu. Takto podobne to funguje v každej krajine.

Jozef Stalin:

,,Najľahším spôsobom, ako získať kontrolu nad populáciou, je vykonávať teroristické akcie.
/Verejnosť/... bude volať po takýchto zákonoch, ak ich osobná bezpečnosť bude ohrozená."

 

http://www.respublica.maweb.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=74:ak-sa-poucime-z-nasej-historie-nie-sme-odsudeni-si-ju-zopakovat&catid=9&Itemid=101

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.