^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.

Představa, že můžeme všechno v člověku vyměnit, uřezat, či naši budoucnost naplánovat, je hluboce mylná a nebezpečná.

 Jde o součást slepé cesty, chybné ideové koncepce současné západní civilizace. Člověk není stroj. Také zdraví a nemoc jsou daleko komplexnější záležitost než předstírá „zdravotnický“ marketing, průmyslové odvětví dnes ekonomicky silnější než zbrojní. Především – primárně nejde o takzvaně odbornou ale postojovou otázku. O manipulaci naší svobodou.

 Hrdinka Jolie?

 Mastektomii, tedy vyříznutí prsních žláz z obavy před rakovinou, podstupují také u nás nekonečné zástupy zdravých žen. Případ hollywoodské celebrity Angeliny Jolie, manželky Brata Pitta, tuto hrůzu pouze učinil velkým mediálním tématem. Ptejme se PROČ.

 Joliina matka na rakovinu ženských orgánů zemřela. Pro herečku to byl strašný šok, ze kterého se téměř neuměla vzpamatovat. A protože jde i jinak podle jejích politických aktivit o osobu značně jednoduchou, a současně světově známou, dostala se do hledáčku farmaceutických firem a celého průmyslu zvaného spíše výsměšně  „zdravotnický“. Stala se typickou obětí tohoto nebezpečného produktu západní civilizace, ale pro svou naivitu současně i nosičem marketingového poselství.

 Její manžel, slavný herec Brat Pitt, ji označil za hrdinku. Nejen proto, co dobrovolně podstoupila, ale také proto, že to zveřejnila. Oba se totiž domnívají, že tím dodají odvahu mnohým ženám ke stejnému kroku. Stali se však ve skutečnosti součástí reklamní kampaně. Jejím cílem je dodávat další „lidský materiál“ strašlivému průmyslu smrti.

 

 

Princip je vždy stejný

 

Nekonečně silná a bohatá zdravotnická a farmaceutická lobby postupuje vždy stejně: Vytvoří psychózu strachu a úzkosti. Dozvíme se, že je něco velmi nebezpečné – ale nebezpečí že lze předejít. Očkováním, farmaky, operacemi.

 

Právě tak Angelina. Lékaři udělali rodinný průzkum a zjistili, že jí údajně hrozí rakovina prsů. Dostane ji s 87% pravděpodobností. Rakovina vaječníků či dělohy se zase měla v budoucnu objevit s 50% pravděpodobností. To znamená fifty fifty. Jinými slovy – nic určitého o tom neumějí říci. Je stejně tak  pravděpodobné, že rakovinu jednou dostane, jako že ji nedostane. Mléčné žlázy v ňadrech však lékaři podle svých tajemných odborných metod označili za vysloveně ohrožené. Tak šla a nechala se rozřezat.

 

Případ Angeliny Jolie do této temné hry patří. Hraje se o naše životy, o naši svobodu. Jednotlivců i celých států a národů.

 

 Odmysleme si celou absurditu přesného procentuálního vyjádření. Jako prací prášky, které jsou přesně o 72% lepší než „běžné“. Jde o princip – a ten je vždy stejný. V případě zdraví či politiky je to vůbec nejviditelnější. Marketingové kampaně vytvářejí strach a nabízejí naději. Dvě hlavní osvědčené položky manipulace naší svobodou.

 

Antikuřácká propaganda

 

Úplně stejné je to například s antikuřáckou propagandou. Nikdo sice nedokázal, že kouření způsobuje rakovinu plic, ale stojí to na každé krabičce cigaret a stále to omílají v médiích lékařské „autority“. Autoritám většina lidí věří. Nebude je proto zajímat, že problém rakoviny plic je daleko komplexnější, hrají v něm roli mnohé faktory, stres a úzkost na místě prvním. Kouření je pak pouze jedním z mnoha, které se za specifických okolností mohou, ale také nemusejí  na fatálním onemocnění podílet.

 

Nemoci totiž obvykle začínají takříkajíc „v hlavě“. Je proto zcela nepochybné, že masívní antikuřácká propaganda má za následek obrovské spousty zmařených životů. Kancerofobie – strach z rakoviny – je daleko nejvážnější „rizikový faktor“ ze všech ostatních. Budou-li vám „autority“ denně opakovat, že třeba pití čisté vody nad určitý limit či z nějakého zdroje zvyšuje riziko rakoviny, mnozí snadno ovlivnitelní lidé touto chorobou onemocní.

Viac sa dočítate tu:http://www.protiproud.cz/svet/obcan/osobnosti/236-dat-si-dobrovolne-uriznout-zdrava-nadra-je-obludnym-vykrikem-nejen-soucasne-mediciny-angelina-jolie-se-stala-soucasti-desive-reklamy.htm

 

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.