^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Poznámka respublica: Títo ľudia si v rámci davovej psychózy neuvedomujú, že celý centralistický moloch, ktorého sme aj my súčasťou, bol vytvorený a naprojektovaný za týmto účelom. Všimnite si vytváranie kontinentálnych celkov ako USA-Canada-Mexiko, BRICS(vytvorený elitami, prevádzaný cez obrie kartely ako napr. Goldman S.), po odznení šialenstva, produkovaného na blízkom a strednom východe medzi radikálnymi moslimami a sionistami, očakávame podobnú hospodársku šelmu aj na arabskom polostrove. Aby to prešlo, je nutné vytvoriť mizériu v podobe ekonomicko-hospodárskej stagnácie, terorizmu a brutálnej centralizácie s odobratím ľudských práv a slobôd(rozumej, ešte viac toho, čo to spôsobilo). Potom možno príde vytriezvenie z "istôt", centralizmu a socializmu, ktorý bude tým istým korporativizmom(dnes oblečený v šatách kapitalizmu, nič však nie je ďalej od pravdy, ako príklad uvádzame zrušenie zlatého štandardu podvodne garantovaného Bretton woods a jeho konečným zrušením v 1971, zrušenie Glass steagall act v 1999-tom a následné vytvorenie kasína z vkladov a úspor občanov, následné vytvorenie bánk zvaných too big to fail zachraňovaných z verejných financií na úkor štátneho dlhu, záchrannými balíčkami zvanými baill-out, dnes už aj vkladmi občanov zvané bail-in, manipulácie s úrokovými sadzbami, viď LIBOR a pod.), obeťami ktorého sme  už dnes. 

Číst dál...

http://s21.postimg.org/rul6jqax3/obama_on_girls_bike.jpg

Poznámka respublica:Až jedna osoba z uvedených (blondína) mala triezvu myseľ(so vskutku sympatickým zmyslom pre humor), nenapadnutú mediálno-orwelovskou brainwash propagandou. Ale možno, po výbuchu nejakej tej kotolne na Slovensku, zaznamenáme obrat aj u nás. 

Čečenci by sa mali tiež poponáhľať, aby nezmeškali bezproblémové nákupy tlakových hrncov. :-)))  Možno sa Vladimír Cárovič alias sovietsky super-agent nechá inšpirovať. Zjavne nezaháľa, viď odkaz:http://slovak.ruvr.ru/2013_04_25/Putin-Vitazstvo-nad-terorizmom-je-mozne/

Stále sa nájde dostatok ovčanov, presvedčených o hre (hrozbe?), ktorá sa hraje na dve brány. V skutočnosti ju elity hrajú len na jednu...

 


Dzhokhar Tsarnaev utrpel strelné poranenie krku a následne bol zatknutý, je celkom výhodné, že teraz nemôže rozprávať, však?

Jeho brat, Tamerlan Tsarnaev, bol zatknutý po tom, čo bolo nariadené odobrať mu všetko šatstvo a bol nažive nezranený v čase, keď bol vzatý do väzby. Teraz je mŕtvy a znetvorený.
Tu je video z jeho zatýkania a odvádzania do väzby.

Číst dál...Ak by niekto mal v úmysle navrhnúť systém, ktorý by sa zrútil s devastujúcimi následkami, určite by použil Keynesiánsky kult neofeduálnej dlh-o-kracie.
Srdce a duša Keynesiánskeho kultu je dogma, že liekom na všetky ekonomické neduhy je viac agregátneho dopytu, t. j. viac konzumu. 
Keynesiánska fanatická viera na zvyšovanie spotreby by bola iba detskou naivnosťou, pokiaľ by priamo nepodporovala parazitické neofeudálne dlhové otroctvo.
Je smutné, že Krugmana jeho cieľavedomí nohsledi papagájujú o "agregátnom dopyte", čo z nich robí veľmi dobre platených poskokov a submisívnych sluhov neofeudálnej, neokolonizačnej dlh-o-kracie.

Číst dál...

"Euro má v strednodobom horizonte len veľmi obmedzené šance na prežitie. Zadĺženie Európy ho odstáni." Toto nie je vyjadrenie ďalšieho ekonóma, ktorý má veľkú záľubu v katastrofických scenároch a temných víziách, v rozhovore pre nemecký Die Welt to povedal samotný poradca nemeckého ministra, Kai Konrad.

 

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat