^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

V tomto článku  hodlám skúmať povahu a účel Bitcoin s odkazom na peňažné kovy, vládne fiat meny a počítačové kódy a pyramídové schémy. Moje závery sa zakladajú na čiste subjektívnom hľadisku.

Môžeme začať so skúmaním peňažných kovov. 

Číst dál...

Spasiteľ ekonomiky a obdivovateľ fašizmu.


V súčasnosti prebieha pro-centrálne bankársky a pro intervenčne zameraná kampaň západných médií, ktorá sa čiastočne opiera o falzifikáciu ekonomickej histórie a čiastočne o nekvalitnú ekonomickú teóriu.
Itervencionizmus bol málokedy intenzívnejší ako dnes, avšak v histórii sa tak už stalo.
Naposledny bol intervencionizmus silnejší pod správou F.D. Roosevelta V USA, Hitlera, Musoliniho,
Franka a Stalina v Európe.Naozaj, Roosevelt bol tajným obdivovateľom Mussoliniho. Raz dokonca povedal:,, Mussolini je obdivuhodný,
som hlboko očarený tým čo dosiahol."

Číst dál...

Goldman Sachs ako strategický PR partner vlády Ruska pre zlepšenie imidžu v zahraničí:

http://www.kp.ru/daily/26021.5/2942560/

Rusko môže zakázať hotovostné transakcie cez 10 000,- USD/300 000Rubľov: od tohoto kroku Moskva očakáva, že zabije dve muchy jednou ranou. 1: vystúpenie ľudí z šedej ekonomiky 2:zvýšenie objemu hotovostných rezerv v bankách. 

http://rbth.ru/business/2013/03/25/russia_to_ban_cash_transactions_over_10000_24203.html

Je pekné vidieť, ako ruská vláda nemá rada pranie špinavých peňazí, ešte krajšie keď ide "príkladom", viď Cyprus a účty vládnych agentúr v daňovom raji. Tie globalizačné "matice" (veľkého brata) sa akosi veľmi podobajú, či sa pozrieme na západ, či na východ.                 Dúfame, že "matica" slovenská, aha, pardon, to je o inom, snáď...

http://www.upn.gov.sk/regpro/zobraz.php?typ=kraj&kniha=85&strana=72&zaznam=79277

Pozdravujeme našich "KRAJANOV" alias "RÍMANOV"

 

Číst dál...

Zdravím,

Chcel by som sa rozprávať o týchto izmoch, proti ktorým bola naša krajina od kedy bola založená. Je fašizmus, komunizmus, socializmus, nacizmus atď.. kolektivizmus? Je kolektivizmus to čím trpíme? Ja napríklad volám komunizmus komunizmom, pretože to je termín ktorý poznám.

Číst dál...

Čitateľ stránky SD práve zverejnil správu o stupňujúcej sa kríze na Cypre, ako je ekonomika Cypru teraz na pokraji zrútenia. Nikde na Cypre teraz neakceptujú kreditné alebo debetné karty, zo strachu že nebudú zaplatené. Všetko funguje iba na hotovosti! Firmy prestali fungovať pretože nemôžu zaplatiť zamestnancov. Ak banky zostanú zatvorené ekonomika bude zničená a úplne sa zastaví. Rabovania, lúpeže a krádeže sú na vzostupe. Ak banky otvoria nastane obrovský nápor, pričom banky zlyhajú lebo prídu o všetky svoje vklady a to spôsobí ekonomický kolaps.

 

čítajte viac: http://www.silverdoctors.com/a-letter-from-cyprus-economy-shutting-down-going-cash-only/

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.