^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

(pozn. moderátor: Vážený(úprimne) Dr. Bukovský, ak to myslíte úprimne  s demokraciou, slobodou, zodpovednosťou a ľudskými právami jednotlivca, spoločnosti-tkaniny, tak Vaše občasné poznámky ohľadom R. Sulíka skutočne nezapadajú do tohto konceptu. Tento pán by musel byť masochista alebo nesvojprávny, aby myslel úprimne to, čo hovorí, a pritom konal v priamom rozpore so zdravím rozumom, ktorý sa snaží prezentovať. Ďalšou možnosťou môže byť, že je buď rovnako skorumpovaný, ako jeho kolegovia, alebo vydieraný, pričom kombinácia by sedela tiež. V každom prípade ďakujem za Vaše videá, nielen ohľadom infekcie.)

 

Brandon Smith

 

Minulý rok som rozsiahlo písal o tom, čomu hovorím „veľká konzervatívna migrácia“ a jej posun v demografii USA, ktorý nebol zaznamenaný od Veľkej hospodárskej krízy. Približne 8,9 milióna Američanov sa presťahovalo od začiatku covid obmedzení. Veľká časť týchto ľudí opúšťa ľavicovo orientované modré štáty a sťahuje sa do konzervatívnych červených štátov na západe a juhu. Štáty ako Kalifornia, Illinois, New York a New Jersey boli na čele zoznamu štátov, z ktorých chceli ľudia uniknúť.

 

Odpoveď ľavicových štátov bola zábavná. Napríklad Kalifornia sa pokúsila zakryť údaje o strate obyvateľstva a odmietla existenciu migrácie. Tvrdia, že štátna populácia v skutočnosti rastie, ale nezmieňujú sa o tom, že väčšinu „prírastkov“ populácie Kalifornie tvorili deti spolu s nárastom nelegálneho prisťahovalectva.  Napriek tomu to nevyvážilo 267 000 jednotlivcov a rodín, ktoré opustili štát iba za posledné tri mesiace roku 2020. To je celé mesto ľudí, ktoré odišlo za 90 dní.

 

A kam títo ľudia smerujú? Miesta ako Idaho, Texas, Tennessee, Florida atď. VŠETKO červené štáty, ktoré bojujú proti drakonickým obmedzeniam a ďalším protiústavným opatreniam. Zdá sa, že jediným odľahlým miestom je Oregon, ktorý tiež zaznamenal prudký nárast počtu obyvateľov, a zdá sa, že to je skutočne migrácia Kalifornčanov na sever.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat