^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

ukážky z knihy

 

"Uverejnenie tejto knihy ,,Americké tajné zriadenie" malo nezvyčajnú históriu. Kniha začala anonymným dodaním 8 palcovej zásielky dokumentov autorovi začiatkom 80. tych rokov. Nebolo tam nič menej než členský list a podporujúce dokumenty, ktoré dokazovali existenciu tajnej spoločnosti Yale "Skull and Bones" /Lebka a hnáty/."
....

"Americké tajné zriadenie" malo malú publicitu, málo kritiky a hodnotení, bolo a je ignorované veľkými distribútormi až dodnes, kniha sa postupne predávala za posledných 16 rokov v počtoch niekoľko stoviek kníh za mesiac. Táto aktivita priniesla iné články a knihy od iných autorov. Avšak môj skutočný zámer vytvoriť záujem o skúmanie Hegeliánskeho vplyvu v moderných USA nebol dosiahnutý. Z veľkej časti to môže byť prípísané na vrub vzdelávacieho systému, založeného na etatistickej hegeliánskej filozofii, ktorý už dosiahol "ohlupovanie" USA. Táto katastrofálna, deštruktívna filozofia, zdroj ako nacistickej tak aj marxistickej ideológie, nakazila a skorumpovala našu konštitučnú republiku. Značnú časť viny za túto korupciu nesú skupiny elitárov z Yale "Kostlivci"."
...

Číst dál...


------------ Výzva -----------Ústava Slovenskej republiky garantuje: „Voda je spoločným vlastníctvom občanov“

Vyhlásenie OSN deklaruje: „Prístup k vode je ľudské právo“

Rámcová smernica EÚ o vode prehlasuje: „Voda nie je komerčný výrobok ako iné výrobky, ale skôr dedičstvo, ktoré treba chrániť, brániť a nakladať s ním ako takým“

Číst dál...Európska "TROIKA" /Troika predstavuje skupinu troch inštitúcií, a to Európskej komisie, Európskej centrálnej banky a Medzinárodného menového fondu/ určila Grécku nové ultimátum. Grécko musí do konca týždňa preukázať, že dokáže postupovať podľa dohodnutých pravidiel "výpomoci"/záchranných balíčkov. Či sa jedná o požiadavky prepúšťania vo verejnom sektore alebo privatizačný proces oba v Grécku pokrivkávajú, čo má za následok že "TROIKA" vyžaduje skutočné dôkazy a akciu od Grécka za účelom získania ďalšej tranže.

Vo Francúzku namiesto zastavenia šialeného socializmu a zdvíhania daní, ktoré ničia pracovné miesta a ekonomický rast sa stalo úspornosťou vypínanie svetiel v Paríži počas noci. Od 1. júla 2013 sa Paríž stal v noci neosvetleným. Žiadne billboardy, žiadne kancelárske a verejné budovy nesmú byť naďalej osvetlené. Za nedodrživanie tohto nariadenia hrozí pokuta 750 EUR, dokonca i vtedy ak iba zabudnete zapnuté svetlá.
Francúzko verí, že takýmito opatreniami redukuje svoju spotrebu energie a tak ušetrí 200 miliónov Eur.

Číst dál...

GlaxoSmithKline sa správal ako zločinecký "kmotor" v Číne, keď vydal asi 3 miliardy juanov (£ 323 m) na úplatkoch od roku 2007, uviedla čínska polícia v pondelok.

Počas polročného vyšetrovania, čínska polícia uviedla, že odhalila viac ako 700 prostredníkov, cez ktorých farmaceutický gigant údajne zabezpečoval peniaze pre zdravotných úradníkov a lekárov, za predpisovanie liekov GSK.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat