^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Už viackrát sme si všimli, že médium extraplus.sk kopíruje naše články, alebo časti a zdroj neuvádza. Navyše v závere majú napísané, že zakazujú kopírovať texty bez odkazu na orginálny článok. Škoda, že sa toho nedržia.

Číst dál...

 

Překlad

Eva Mertlíková

David Crowe: Jsem velmi hrdý na to, že mým dnešním hostem je doktor Harold Hillman. Každý, kdo studoval biologii, i na úrovni střední školy, viděl obrázky vnitřní struktury buňky nebo jiných mikroskopických biologických tělísek, jako jsou viry. Mnoho objektů, které vidíme, má názvy jako endoplazmatické retikulum nebo Golgiho aparát a o jejich pravděpodobné funkci se učíme. Vědci je studují a na základě účinku na ně jsou vyvíjeny léky. Na základě rozdílu mezi mikroskopickými snímky zdravých a nemocných buněk jsou studovány nemoci.

Číst dál...

Rabínský soud v New Yorku rozhodl, že „je naprosto zakázáno podávat nebo dokonce propagovat tuto injekci (COVID-19) dětem, mladistvým, mladým mužům nebo ženám“.

Rozhodnutí nazvané Oficiální překlad halachického ponaučení bylo vydáno po vyslechnutí „osmi hodin” rozsáhlých „svědectví odborníků … v oboru”. Dokument se rovněž odvolával na svědectví „židovských spoluobčanů, kteří utrpěli poškození, … a také na to, jak je tato injekce škodlivá pro reprodukci a plodnost”.

Hlavní oblastí, která rabínský soud znepokojovala, bylo poškození dětí a mladých lidí v důsledku očkování proti COVIDu, stejně jako potenciální škody, které by mohly vzniknout v důsledku neznámých dlouhodobých účinků.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.