^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Vyjadrenie moderátora: vyzývam na veľkú opatrnosť a obozretnosť pri užívaní, tu sa dočítate viac: http://www.naturalnews.com/051776_zeolites_detoxification_challenge_blood_lead_levels.html

http://www.naturalnews.com/052164_Zeolites_CytoDetox_heavy_metals_lab_tests.html

 

Charakteristika:

Slovník cudzích slov: zeolit je vodnatý hlinitokremičitan vápnika, draslíka alebo vodíka. Je to nerast, druh: klinoptilolit.

Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že priestorové usporiadanie atómov vytvára kanáliky a dutiny konštantných rozmerov. V týchto kanálikoch sa môžu zachytávať látky tuhého, kvapalného alebo plynného skupenstva. Niektoré katióny nie sú v štruktúre zeolitu pevne viazané a môžu byť za určitých podmienok vymieňané za iné. Zeolit je preto veľmi často využívaný v iontovo-výmenných procesoch.
Zeolit je akousi prírodnou dezinfekciou.

Číst dál...

Najprv to bolo Nemecko, teraz to je ďalšia krajina, s ratingom AAA, ktorá má obavy o svoje tvrdé aktíva(čítaj zlato) držané v zahraničí(Londýn).

Agentúra Bloomberg oznámila, že Rakúsko vykoná audit jeho zlata držaného v UK, ktoré predstavuje 80% jeho celkových zásob. Gutleder(hovorca Rak. centr. banky) uviedol, že najprv vykonajú audit externí audítori. Ďalej uvádza, že centrálna banka pravidelne kontroluje svoje rezervy s tým, že zlaté rezervy sa nezmenili od roku 2007, čo vyvoláva otázku: prečo ich potom idú kontrolovať?!

Rakúska centrálna banka zjavne podniká tento krok na upokojenie verejnosti vzhľadom na verejnú mienku a vznikajúci tlak v súvislosti s touto otázkou v zahraničí držaného zlata a prípadnej repatriácie, ktorú nastoľuje aj euroskeptická Freedom Party.

Takže po odštartovaní Nemecka s jeho repatriáciou zlata, prevalení manipulácie cien zlata a následnou pokutou pre Barclays(ktorá už predtým dostala pokutu za manipuláciu úrokových sadzieb LIBOR 290 000 000 Libier)  26 000 000 Libier, je tu teraz Rukúska centr. banka, ktorá ide (akože) kontrolovať "zlatíčko" v drahom, kráľovskom a vždy čistom, ako ináč, UK(Londýne) a možno aj dobre pobaviť pánov zo City. 

Už len dodám, že ak promptnosť pánov z centrálnej banky bude rovnaká, ako ich kolegov z Bundes, tak to sa Freedom Party môže rozlúčiť s výsledkom ešte počas svojho života, existencie. Nemecký plán na repatriáciu svojho zlata do roku 2020 pri súčasnom plnení vyzerá reálnejšie na rok 3000. 

Spomeňme si, kto je náš skutočný nepriateľ

napísal Dillon Gunn,  16 rokov

 

Ľudská rasa v súčasnosti "prekvitá" vo svete plnom podvodov, kde nič nieje také, ako sa na prvý pohľad javí. Za oponou na nás číhajú zločinecké sily, ťahajúce za nitky celú spoločnosť a vedú ľudí k tomu, aby sa im prispôsobili a slepo ich nasledovali. Snažia sa nás presvedčiť, aby sme verili v to, čo oni práve potrebujú a prispeli tak svojou rukou k ich agende. Toto všetko nám robia cez ich bábkových svetových lídrov a tiež za použitia rôznych systémov kontroly ako napríklad náboženstva, verejného vzdelávania, hlavnoprúdových médií, politiky, atď.  Kamkoľvek sa pozrieme môžeme vidieť snahu o odvracanie, prevracanie faktov, prekrúcanie a inú diverziu, ktoré sú zámerne implementované, aby sme si nevšimli to, čo máme pred sebou a oni mohli odvrátiť našu pozornosť mimo toho, čo robia. 

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.