^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

 

 

 

 

Veľmi dobré zhrnutie poznatkov z niekoľkých odvetví. Keď už sme pri Hegelovi treba sa pýtať aj na historickú chronológiu zostavenú Scaligerom /ktorý ,,úspešne vyriešil" kvadratúru kruhu/, Petaviusom atď. a ich mýtickom Grécku či Ríme, prečo sa viacerí veľkí antickí učenci dožadovali toho na čom založil svoje práce Hegel. Na myšlienke že človek je len kolieskom, súčasťou štátneho aparátu a má byť trénovaný len k účelom na ktoré ho štát potrebuje. Dokonca Platón navrhoval odberanie detí rodičom za účelom aby sa o tieto deti starala priamo obec. Viacerí grécki filozofi na tom boli rovnako. Verili v totalitný štát, ktorý mal rozhodovať o každej jednej životnej situácii človeka. Človek pre nich bol len kolieskom v štátnom stroji. Je toto skutočný obraz histórie alebo na objednávku napísaná Scaligerová chronológia, ktorá vychádza z jedného a toho istého miesta, ktoré sa storočia snaží o túto totalitnú krutovládu skrze duchovnú sféru? /mimochodom otec Scaligera sa volal Julius Caesar Scaliger/ 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Nová_chronologie_(Fomenko)

 

  

* poznámka respublica/   Cieľom uverejnenia tohto videa nebolo propagovať akékoľvek náboženské, či iné sekty
ale poukázať na odvrátenú stranu psychiatrie.

Celente vyzýva - Pripravte sa, kapitálová kontrola prichádza do Eú a USA

Dnes jeden z top prognostikov Gerald Celente varoval King World News o nadchádzajúcom zavedení kapitálovej kontroly v Európe a USA. Celente tiež diskutoval o tom čo to bude znamenať pre trh so zlatom. Celente je zakladateľ Trends Research a muž, ktorého mnohí považujú za jedného z top prognostikov na svete. Nižšie je uvedené čo tento prognsotik povedal v jeho silnom interview.


Eric King: Gerald máte nejaký komentár k J.P. Morganovi a niektorým iným bankám, ktoré musia zaplatiť tieto veľké pokuty?

Celente:

,,Toto je niečo bezprecedentné. Táto kriminálna aktivita zruinovala životy miliónom ľudí. Žiadna hlava nepadla. Musím povedať, že tieto pokuty sú značné. A aj keď tieto banky tlačia menu a ich zisky sú veľmi pekné, toto ich zabolí. Je to jeden z dôvodov prečo si myslím, že ľuďom pribudne viac obmedzení týkajúcich sa výberov hotovosti, najvyššej sumy bankových prevodov a slobody zobrať si svoje peniaze kedykoľvek chcete. "

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.