^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

 

 

Podvratná činnosť je temín, ktorý je podľa slovníka vysvetlený ako činnosť vedúca k zničeniu  náboženstva, vládneho systému, politického a ekonomického systému krajiny a zvyčajne je napojená na špionáž a "romantické" veci akými je vyhadzovanie mostov do vzduchu, vykoľajovanie vlakov a podobných hollywoodskych klišé. To o čom budem rozprávať v skutočnosti nemá nič spoločné s hollywoodskymi filmami, špionážou alebo aktivitami KGB vo zbieraní informácií. Najväčší omyl, nevedmosť čo neznalosť je, že vždy keď sa rozprávame o KGB  z nejakého podivného dôvodu začíname s hollywoodskymi filmovými producentmi, pokračujeme cez profesorov politickej vedy a voláme ich "experti" na sovietske záležitosti alebo počúvame kriminalistov, ktorí takto sami seba volajú. Oni si myslia že najdôležitejšou vecou pre celé KGB je kradnutie plánov nejakých nadzvukových stíhačiek, ich prevezenie do ZSSR a predanie vojensko- priemyselnému komplexu. Je to len čiastočná pravda. Ak si zoberieme celý čas, peniaze a ľudské zdroje ktoré ZSSR a KBB osobitne venujú akciám mimo ZSSR odhalíme /samozrejme niesú to oficiálne štatistiky ako CIA a FBI/ že špionáž ako taká zaberá len 10 až 15 percent peňazí , času a ľudských zdrojov. Ostatných 85 percent je vždy podvracanie.

Číst dál...

ukážky z knihy

 

"Uverejnenie tejto knihy ,,Americké tajné zriadenie" malo nezvyčajnú históriu. Kniha začala anonymným dodaním 8 palcovej zásielky dokumentov autorovi začiatkom 80. tych rokov. Nebolo tam nič menej než členský list a podporujúce dokumenty, ktoré dokazovali existenciu tajnej spoločnosti Yale "Skull and Bones" /Lebka a hnáty/."
....

"Americké tajné zriadenie" malo malú publicitu, málo kritiky a hodnotení, bolo a je ignorované veľkými distribútormi až dodnes, kniha sa postupne predávala za posledných 16 rokov v počtoch niekoľko stoviek kníh za mesiac. Táto aktivita priniesla iné články a knihy od iných autorov. Avšak môj skutočný zámer vytvoriť záujem o skúmanie Hegeliánskeho vplyvu v moderných USA nebol dosiahnutý. Z veľkej časti to môže byť prípísané na vrub vzdelávacieho systému, založeného na etatistickej hegeliánskej filozofii, ktorý už dosiahol "ohlupovanie" USA. Táto katastrofálna, deštruktívna filozofia, zdroj ako nacistickej tak aj marxistickej ideológie, nakazila a skorumpovala našu konštitučnú republiku. Značnú časť viny za túto korupciu nesú skupiny elitárov z Yale "Kostlivci"."
...

Číst dál...


------------ Výzva -----------Ústava Slovenskej republiky garantuje: „Voda je spoločným vlastníctvom občanov“

Vyhlásenie OSN deklaruje: „Prístup k vode je ľudské právo“

Rámcová smernica EÚ o vode prehlasuje: „Voda nie je komerčný výrobok ako iné výrobky, ale skôr dedičstvo, ktoré treba chrániť, brániť a nakladať s ním ako takým“

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.