^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

 

 


,,Jezuiti sú rímska armáda, ktorá bojuje za nadvládu nad svetom budúcnosti na čele s rímskym pontifom ako cisárom. Je to niečo ako všeobecné nevoľníctvo, kde pánom budú oni. To je to, za čím idú, oni snáď ani neveria v Boha."

Dostojevský, bratia Karamazovci, 1980 str. 309 

,, Nikdy predtým sa na svete neobjavila taká spoločnosť, ani starý rímsky senát nerobil plány na svetovú nadvládu s takou istotou úspechu."

Friedrich Hardenberg 1800 

,, Ak slobody USA budú zničené, bude to zákernou rafinovanosťou jezuitov, pretože oni sú najprešibanejšími, najnebezpečnejšími nerpiateľmi pre občiansku a náboženskú slobodu, oni podnietili väčšinu vojen v európe.

La Fayette


,,Kto sú títo agenti? Sú to jezuiti, ekleziastický rád, ktorý je po svete známy pre svoju rafinovanosť, prešibanosť, dvojtvárnosť a totálnu absenciu morálnych zásad. Rád je vycvičený v každom umení podvodu, že sa stal neznesiteľným dokonca aj v katolíckych krajinách napr. aj v samotnom Taliansku. Kde samotný ľud žiadal potlačenie tohto rádu.

Morse


,,Pane pozrite sa, z tejto miestnosti vládnem nielen nad Parížom ale aj nad Čínou a nielen nad Čínou ale aj nad celým svetom, bez toho aby niekto vedel ako je to zariadené."

 Michael Angel Tamburini, jezuitský generál

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.