^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Spomeňme si, kto je náš skutočný nepriateľ

napísal Dillon Gunn,  16 rokov

 

Ľudská rasa v súčasnosti "prekvitá" vo svete plnom podvodov, kde nič nieje také, ako sa na prvý pohľad javí. Za oponou na nás číhajú zločinecké sily, ťahajúce za nitky celú spoločnosť a vedú ľudí k tomu, aby sa im prispôsobili a slepo ich nasledovali. Snažia sa nás presvedčiť, aby sme verili v to, čo oni práve potrebujú a prispeli tak svojou rukou k ich agende. Toto všetko nám robia cez ich bábkových svetových lídrov a tiež za použitia rôznych systémov kontroly ako napríklad náboženstva, verejného vzdelávania, hlavnoprúdových médií, politiky, atď.  Kamkoľvek sa pozrieme môžeme vidieť snahu o odvracanie, prevracanie faktov, prekrúcanie a inú diverziu, ktoré sú zámerne implementované, aby sme si nevšimli to, čo máme pred sebou a oni mohli odvrátiť našu pozornosť mimo toho, čo robia. 

Celý svet je javisko a oni sú iluzionisti dnešného predstavenia.

 Ale kto sú v skutočnosti oni? Mnohí tvrdia, že sa jedná o ľudí na vrchole reťazca kontroly, ktorí stoja dokonca ešte za tými, o ktorých si myslíme, že sú najsilnejší. Iní tvrdia, že sa jedná o členov tajnej spoločnosti pozostávajúcej z 13 najvplyvnejších rodín na svete. Sú im dávané prívlastky ako veľký brat či illumináti. Avšak vedomosť, kto v skutočnosti sú, nieje tou najdôležitejšou vecou, ktorú je potrebné vedieť v tomto štádiu ich predstavenia. Najdôležitejšia je vedomosť o ich existencii a to, že zavádzajú, diskreditujú a manipulujú názory ľudskej rasy pre svoj vlastný benefit. Iba jednoduchá vedomosť, že existujú im značne bráni v ich agende. Oni by radšej preferovali zostať v tieni až do času, kým ľudská rasa nebude v takom tranze, vďaka ich trikom, že by pokojne mohli oznámiť čo robili ľudskej rase po tisícročia a nikoho by to ani netrklo, pokiaľ by mu to nenarúšalo jeho každodenný život. Vybudovali množstvo systémov kontroly, aby sme nič nespochybňovali a tak nás pretvorili na poslušné ovce. Naša vedomosť o tom, čo sa deje, nieje väčšia než vedomosť koňa s klapkami, ktoré mu bránia vidieť všetko, vpravo či vľavo, okrem cesty, po ktorej je vedený. Avšak vzniká tú masívna reťazová reakcia ľudí, ktorí sa prebúdzajú po celom svete, čo bude trvať veľmi dlho.

Ako je možné, že nám to robia aj tak? Ako je možné, že boli tak úspešní v hypnotizovaní a očarovaní celého nášho druhu, ktorý by už dnes mal byť dosť inteligentný, aby si uvedomil, čo sa deje? Zamýšľal som sa nad tým už dlhšiu dobu a myslím si, že ich najpoužívanejšou metódou je strach a zneužívanie mysle človeka proti nemu samému. V náboženstve napríklad strach hrá hlavnú rolu v pevnom uchopení ľudskej mysle a pohráva sa s našou slobodou myslenia. V kresťanstve a budhizme niekoľko tisíc rokov dozadu, múdry muž, ktorý si myslel, že vytušil zmysel života a stvorenia začal odovzdávať svoju filozofiu ďalším generáciám až kým sa v jeden deň "oni" nerozhodli použiť príbeh tohto muža a jeho filozofiu, zmixovať ju s klamstvami, pokiaľ si mysleli, že to pomôže ich agende a hľa, vzniklo nové náboženstvo.

 

Verejné vzdelávanie je tiež ďalším neoceniteľným prínosom pre mocných. Ľuďom sú postupne vymývané mozgy už od ich detského veku. Vravia nám aké limity má tento svet a tým nás učia veriť a nespochybňovať  svet či hľadať odpovede v našom staršom veku. Sme podmieňovaní, aby sme slepo počúvali pravidlá a osoby s autoritou. To je to o čom sú školy.  Učia nás ako sa stať otrockou pracovnou silou v našom neskoršom živote. Úprimne povedané, ako môžu rodičia očakávať od svojich detí, že sa niečo podstatné naučia tým, že budú zatvorené v triede každý deň po veľkú časť ich detstva? Nevravím, že sa deti v škole absolútne nič nenaučia, samozrejme, že áno. Nikdy sa neprestávame učiť. Moja pointa je v tom, že deti by sa mohli naučiť oveľa viac, ak by im bola daná sloboda ísť do sveta, vyskúšať si veci na vlastnej koži a spoznať svoj potenciál, radšej než sedieť v učebni a čítat knihy tých, ktorí majú takéto skúsenosti zo života. Byť múdry čítaním knihy nieje to isté, ako byť múdry zážitkami. Dokonca aj tí najmúdrejší premianti, študenti univerzít môžu skončiť bez emocionálneho, sociálneho, finančného rozvoja.

Múdre to slová Alberta Wigginsa : ,,Vzdelanie je to, čo pomáha mnohým ľuďom poradiť si bez inteligencie."

Ale späť k jadru. Sme na tomto svete obklopení podvodmi a odvádzaním od podstaty vecí. Avšak čím viac ľudí bude zisťovať vážnosť situácie, tým viac budú "oni" vtlačení do bezmocnosti. Nadchádza polnoc a predstavenie iluzionistov sa blíži ku koncu, kým členovia publika jeden za druhým kričia o bludnom svete, ktorý nás uchvátil a tým posmeľujú ľudí okolo seba čím započínajú reťazovú reakciu. Tiež si treba uvedomiť, že je rozdiel medzi prebudením sa a vstaním z postele. Môžete objaviť všetko čo treba, vedieť o tom čo sa deje, a napriek tomu sa  môžete rozhodnúť ľahnúť si opäť a zaspať. Na druhej strane sa môžete postaviť proti potrebe spánku a zostať bdelí až do chvíle, kým neopustíte posteľ. Je to jediný krát, keď ste dostali možnosť byť hrozbou pre týchto psychopatických iluzionistov. NA svete existuje kopec ich frakcií a aj keď sledujú rovnakú agendu bojujú medzi sebou o to, kto bude na najvyššom vrchole, ak ich agenda prejde. Ich arogancia a nejednota bola, je a bude vždy príčinou ich pádu. Dnes sú veľmi zúfalí, čo ich robí viac zraniteľnými  ale aj nebezpečnými, ako kedykoľvek predtým. Ich je hŕstka, nás je mnoho. Budú sa snažiť poštvať nás jedného proti druhému, zapríčiniť zbytočné konflikty medzi priateľmi a členmi rodín. Nečudoval by som sa ani ich plánu na začatie 3 sv. vojny, ako diverzie na odvrátenie pozornosti, aby sme sa bili medzi sebou namiesto nich.

Pamätajme, kto je reálny nepriateľ!

 

zdroj:

http://www.zengardner.com/remembering-real-enemy/

 

 

 

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.