^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Podľa správ z Reuters a článku na zerohedge.com je celkom možné, že celé divadlo a zhabanie kapitálu sa bude týkať drobných a stredných podnikateľov (prípadne aj veľkých outsiderov, ťažko povedať, či ruských...), hlavne domácich(cyperských).

Proklamovaným zámerom eurokratov ohľadom akcie na Cypre a papagájovania MSM bolo tvrdenie, že jediní potrestaní sú akože Ruskí oligarchovia. Náš súdruh, Maroš Š. ala euro-komisár, sa tiež blysol v tomto duchu na našej verejno-nesvojprávnej TV. Ako sa však kľuje šidlo z vreca, vyzerá to, že tí oligarchovia si stihli počas tohoto zmätku a bankového chaosu väčšinu svojich vkladov vytiahnuť cez Londýnske pobočky Laiki a Bank of Cyprus, ktoré ostali otvorené celý týždeň a bez limitných obmedzení na výbery. Ruská banka Russias Uniastrum bank, ktorej je 80%-ným vlastníkom práve Bank of Cyprus, nemala taktiež žiadne obmedzenia na výbery v Rusku.

Ak je to dôvod Ruskej spiatočky a šachovej taktiky, potom treba priznať, že to bolo brilantné a za seba dodávame, že v morálnej rovine to len dokazuje staré známe: "Načúvaj všetkým, ale nenasleduj nikoho"

http://www.zerohedge.com/news/2013-03-25/have-russians-already-quietly-withdrawn-all-their-cash-cyprus

 

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat