^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Spomeňme si, kto je náš skutočný nepriateľ

napísal Dillon Gunn,  16 rokov

 

Ľudská rasa v súčasnosti "prekvitá" vo svete plnom podvodov, kde nič nieje také, ako sa na prvý pohľad javí. Za oponou na nás číhajú zločinecké sily, ťahajúce za nitky celú spoločnosť a vedú ľudí k tomu, aby sa im prispôsobili a slepo ich nasledovali. Snažia sa nás presvedčiť, aby sme verili v to, čo oni práve potrebujú a prispeli tak svojou rukou k ich agende. Toto všetko nám robia cez ich bábkových svetových lídrov a tiež za použitia rôznych systémov kontroly ako napríklad náboženstva, verejného vzdelávania, hlavnoprúdových médií, politiky, atď.  Kamkoľvek sa pozrieme môžeme vidieť snahu o odvracanie, prevracanie faktov, prekrúcanie a inú diverziu, ktoré sú zámerne implementované, aby sme si nevšimli to, čo máme pred sebou a oni mohli odvrátiť našu pozornosť mimo toho, čo robia. 

Číst dál...

 

 

Aká je výška povinných minimálnych rezerv? V článkoch, vysvetľujúcich koncept bankovníctva čiastočných rezerv, sa tento údaj neudáva. Autori sa nanajvýš odvážia uviesť príklad, pričom obvykle si netrúfnu predpokladať rezervu nižšiu ako 10 percent.

Zdá sa však, že výška povinných minimálnych rezerv v eurozóne je 1 % (slovom: jedno percento). Výšku povinných min. rezerv určuje Nariadenie Európskej centrálnej banky (EÚ) č. 1358/2011 (dokument vo formáte PDF), v ktorom sa píše:

“S cieľom podporiť poskytovanie úverov zo strany bánk a likviditu na peňažnom trhu eurozóny Rada guvernérov rozhodla 8. decembra 2011 o dodatočných opatreniach na zvýšenie podpory poskytovania úverov. Keďže nie je potrebné, aby sa na účely riadenia podmienok na peňažnom trhu systém povinných minimálnych rezerv ECB uplatňoval v rovnakom rozsahu ako za normálnych okolností, je potrebné znížiť sadzbu povinných minimálnych rezerv na 1 %, aby sa zvýšilo dodávanie likvidity zmluvným stranám operácií menovej politiky Eurosystému.”

 

prevzaté z http://ekonomickyzapisnik.wordpress.com/2012/08/23/vyska-povinnych-minimalnych-rezerv-v-eurozone/  

Poznámka(faktická) od moderátora: klobúk dole pred ďalším poukázaním na diery v našom (chorom-skorumpovanom-centralistickom atď.) systéme. To, čomu skutočne nerozumiem, je štýl, akým volil pán Daňo. Ak by do urny hodil len jeden platný hlasovací lístok a druhý neplatný, nevidel by som v tom problém trestnoprávneho ohrozenia jeho samotného, ako osoby(resp. druhé hádzanie lístka vidím, ako úplne zbytočné) . Takto sa pán Daňo zbytočne(z môjho pohľadu) vystavil opletačkám so zákonom. Tak či onak, teší ma, že tento človek poukazuje na systémovú zvrátenosť na Slovensku. 

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat