^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?


Dzhokhar Tsarnaev utrpel strelné poranenie krku a následne bol zatknutý, je celkom výhodné, že teraz nemôže rozprávať, však?

Jeho brat, Tamerlan Tsarnaev, bol zatknutý po tom, čo bolo nariadené odobrať mu všetko šatstvo a bol nažive nezranený v čase, keď bol vzatý do väzby. Teraz je mŕtvy a znetvorený.
Tu je video z jeho zatýkania a odvádzania do väzby.

Číst dál...Ak by niekto mal v úmysle navrhnúť systém, ktorý by sa zrútil s devastujúcimi následkami, určite by použil Keynesiánsky kult neofeduálnej dlh-o-kracie.
Srdce a duša Keynesiánskeho kultu je dogma, že liekom na všetky ekonomické neduhy je viac agregátneho dopytu, t. j. viac konzumu. 
Keynesiánska fanatická viera na zvyšovanie spotreby by bola iba detskou naivnosťou, pokiaľ by priamo nepodporovala parazitické neofeudálne dlhové otroctvo.
Je smutné, že Krugmana jeho cieľavedomí nohsledi papagájujú o "agregátnom dopyte", čo z nich robí veľmi dobre platených poskokov a submisívnych sluhov neofeudálnej, neokolonizačnej dlh-o-kracie.

Číst dál...

"Euro má v strednodobom horizonte len veľmi obmedzené šance na prežitie. Zadĺženie Európy ho odstáni." Toto nie je vyjadrenie ďalšieho ekonóma, ktorý má veľkú záľubu v katastrofických scenároch a temných víziách, v rozhovore pre nemecký Die Welt to povedal samotný poradca nemeckého ministra, Kai Konrad.

 

Číst dál...

Obyvateľ Utahu, David Whipple, chcel niekoľko mesiacov nechať svoj hamburger, aby mohol pozorovať, čo sa bude diať. Nepozoroval žiadnu zmenu. Keď ho to prestalo baviť, zabudol na tento hambáč vo vrecku a zhruba rok mu tam táto "fajnotka" odpočívala. Potom ho náhodou našla jeho manželka.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.