^Back To Top

  • Ekonomika

    Chystá sa konfiškácia hotovosti !

  • Politika

    Kto sponzoroval medzinárodný a národný socializmus?.

  • Sloboda

    Prečo je demokracia zlou formou vlády?

Prečo má globálna ekonomika toľko problémov?  Prečo je toľko ľudí presvedčených, že svetový finančný systém  skolabuje? Pravdou je, že ak sa pozriete na chladné a tvrdé čísla, nieje ťažké pochopiť, prečo je globálna finančná pyramída odsúdená k neúspechu. V USA je dnes vo finančnom systéme približne 56 biliónov(bil.) USD dlhu, ale je tam asi len 9 bil. USD vkladov na bankových účtoch. Takže aby ste vytiahli každý cent z bánk, potrebujete tieto vklady vynásobiť 6timi a stále nebude dosť peňazí na splatenie dlhu. Celkovo možno povedať, že je asi 190 bil.  USD celkového dlhu na planéte, ale globálne HDP je asi len 70 bil. USD. Celková nominálna hodnota všetkých derivátov na svete je niekdy medzi 600 až 1500 bil. USD. Takže máme gigantický problém na našich rukách. Globálny finančný systém je veľmi vratký domček z kariet, ktorý bol postavený na základoch dlhu a neuveriteľne riskantných derivátoch. Žijeme v najväčšej finančnej bubline v dejinách sveta a to nebude trvať dlho zvrhnúť celú vec. A keď to padá, to bude najväčšia finančná katastrofa v dejinách našej planéty.

http://theeconomiccollapseblog.com/archives/why-is-the-world-economy-doomed-the-global-financial-pyramid-scheme-by-the-numbers/why-is-the-world-economy-doomed-the-global-financial-pyramid-scheme-by-the-numbers

Ešte stále ste presvedčení o riadení spoločnosti a ekonomiky súdruhmi centralistami (centrálne banky, komisie atď.) a o  korporátnom hospodárskom usporiadaní? V tom prípade, vítajte v NWO! (pozn. respublica)

 

Banky na Cypre otvoria najskôr budúci utorok, kedy do reality vstúpi kontrola kapitálu.

Môžeme len dúfať, že nikto nebude šokovaný, že tak strašne avizované piatkové znovuotvorenie bánk na Cypre bolo odložené.
Cyperské banky by mali zostať uzavreté až do konca týždňa. Navyše 25. marca /pondelok/ je na Cypre sviatok "grécky deň nezávislosti" a teda aj "bankové prázdniny" znamená to, že banky zostanú zavreté minimálne do budúceho utorka a pravdepodobne aj omnoho dlhšie.

Číst dál...

Chystá sa konfiškácia hotovosti!

 

Pozdravujem všetkých, volám sa Gregory Mannarino


Zdá sa, že konfiškácia hotovosti práve začína. Keď som začínal s týmto blogom všetkých som vás varoval, aby ste vybrali svoju hotovosť z inštitúcií ako sú centrálne banky, pretože po prvé tam žiadne peniaze niesu, akékoľvek peniaze, ktoré vložíte na svoj účet v banke, tam reálne niesu. 


Z dôvodu, že tieto inštitúcie pracujú so systémom tzv. čiastočných rezerv /pozri frakčný rezervný systém/.
Tento systém som už rozvádzal, takže sa teraz nebudem opakovať, ale žiadam Vás, aby ste sa na to pozreli sami a pochopíte, že akákoľvek hotovosť, ktorú veríte že máte v banke uloženú, tam v skutočnosti nieje.

Číst dál...

Copyright © 2013. RESPUBLICA  Rights Reserved.
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat